Running dinner van boord
Maak een culinair reis door de grachten van Amsterdam!
Varend word u naar diverse aan het water gelegen restaurants gebracht.
Aangekomen bij het restaurant gaat u van boord met uw gezelschap om in twee verschillende restaurants een voorgerecht en een hoofdgerecht te nuttigen.
U maakt een keuze uit twee gerechten voor de hele groep per restaurant en geeft deze van te voren aan ons op zodat wij deze voor u kunnen reserveren in het desbetreffende restaurant.
Na het hoofdgerecht wordt u weer met de boot opgehaald bij het restaurant en kunt u nog aan boord na genieten van een koffietafel met luxe gebak terwijl u vaart door de prachtige verlichte grachten van Amsterdam.
50,- per persoon (3 gangen diner)
Prijzen exclusief boothuur, dranken en 6% btw
Boothuur afhankelijk van welke boot u kiest
Aanbevolen tijdsduur: 4 uur (korter of langer mogelijk)
*Bij het reserveren van een running dinner verzoeken wij u zo spoedig mogelijk of uiterlijk 3 dagen voor de vaartocht uw menu keuze aan ons door te geven zo dat wij de bestelling bij de keuken kunnen plaatsten.
Participerende restaurants:
Café Van Puffelen

Verdeeld over twee grote grachtenpanden kunt u sfeervol en lekker dineren en/of in het café gewoon een biertje van de tap drinken. Van Puffelen is, door de indeling van de ruimtes, uitermate geschikt voor gezelschappen. website
Voorgerechten:
- Rundercarpaccio met kruidenkorstje, rucola, Parmezaanse kaas & truffelmayonaise
- Verse ravioli gevuld met aubergine & truffel geserveerd met basilicumpesto, rucola & tomaatjes
- Aardappel, wortelsoep met grove mosterd crème
Hoofdgerechten:
- Biefstuk van Gasconne rund met peper, tijm saus
- Pangasius uit de oven met garnalenmousse & kreeftensaus
- Quiche van bospaddestoelen & geitenkaas geserveerd met bloemkool stamppot
***(wij serveren scharrel- & biologisch vlees van de Lindenhoff uit Baambrugge)
(de hoofdgerechten worden geserveerd met spinazie quiche, salade & frietjes
Cafe Werck
Eigentijdse chic in een voormalige koetshuis van het Westerkerk. Plekjes te over bij Werck om van elkaars gezelschap in het zonnetje te genieten op een van de terrassen, balkons en lounges. Een mooie locatie met een moderne vibe. website
Voorgerechten:
- Petit entrée
Een smakelijke combinatie van mini-carpaccio, crostini met gerookte zalm
en een loempia met geitenkaas.
Hoofdgerechten:
- Zalmforel
De zalmforel staat bij kenners bekend als een van de smakelijkste vissoorten.
De gebakken zalmforel wordt geserveerd met sake-hollandaise,
groene tipasperges en mihoen. - Entrecote
De entrecote wordt gesneden van de dunne lende van het rund. Wij bereiden
de entrecote voor u op de grill en serveren het vlees met beurre parisienne,
puree van pastinaak en knolselderij, alsmede een rodewijnjus. - Ravioli
Een bijzonder, vegetarisch pastagerecht, bestaande uit ravioli gevuld met
zachte Ricotta-kaas, spinazie en pomodori, gereserveerd
met een romige witte wijn-basilicumsaus.
Restaurant Cafe In de Waag
Midden op de altijd levendige Nieuwmarkt staat de Waag. In dit karakteristieke, uit 1488 daterende monument bevindt zich Restaurant-Café In de Waag: dé plek in hartje Amsterdam voor uw lunch, borrel, vergadering of diner. De imposante historische ruimte met zijn strakke, maar tegelijk informele designinrichting wordt verlicht door 300 kaarsen. website
Keuzemenu
Voorgerechten
- Huisgerookte wilde zalm (MSC Alaska) met Caesarsalade
- Moerkalf-paté met Amsterdams vet en Uyttewaal-zuursalade
- Dagsoep (v)
Hoofdgerechten
- Heekfilet (MSC Zuid-Afrika) in pomodoriboter gebakken met aardappel/wortelgratin en gebakken Hollandse kropsla
- Gebakken runderlende (Blonde d’Aquitaine) met aardappel/wortelgratin, bloemkoolcrème en balsamico-jus
- Gebakken polenta (v) met diverse groenten en een kaassaus van Bastiaanse blauw
Brasserie Schiller
Brasserie Schiller vindt u midden op het levendige Rembrandtplein in NH Schiller Hotel. Het art deco interieur nodigt uit tot ongedwongen tafelen en genieten van de klassiekers uit de Schillerkeuken en van gerechten van deze tijd!
menu
website